YETKİLİ VEZNE

Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş Markasıdır.

2005 yılından bu yana ödeme sektöründe faaliyette bulunan şirketimiz, Yetkili Vezne markası ile 2007 yılından bu yana temsilcilikler vermektedir.

Türkiye genelinde 1000+ temsilcide tüm faturaların tahsilatı, para transferi ve kredi kartı ödeme hizmetlerini temsilcilerimiz vasıtasıyla sunmaktayız.

Yetkili Vezne ile

Temsilcimiz olduğunuzda yapabileceğiniz işlemler

  • Tüm Faturaların tahsilatı
  • Yurt içi ve yurt dışı para transferi
  • Kredi Kartı Ödemesi
  • Parça ve Tam Kontör Gönderimi
  • Otobüs Bilet Satışı
  • Sigortacılık Hizmetleri

6493 sayılı kanun ve ilgili kanuna ilişkin yönetmelik ve tebliğlere tam uyum içerisinde hareket eden firmamız tüm finansal, idari ve teknolojik alt yapısını söz konusu kanun, yönetmelik ve tebliğlere uygun olarak düzenlenmiştir.

Firma olarak bünyemizde barındırdığımız şikayet, itiraz ve bilgi sistemleri birimlerimiz ile abonelerden ve temsilcilerimizden gelen geri bildirimleri istek, öneri ve şikayetler doğrultusunda sistem ve işleyişimizi devamlı güncelleyip geliştirmekteyiz.

Son teknoloji teknik donanıma sahip tecrübeli ekibimizle müşteri ve temsilci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Pazarlama ekibimizi temsilci adaylarına karşı açıklayıcı ve olabildiğince şeffaf olmaları için devamlı surette eğitimden geçirmekteyiz

Temsilci ve abonelerin fatura ödeme sektöründe en önemli unsuru güvendir. Biz bu güveni samimiyetimiz şeffaflığımız ve sorumluluk bilincimiz ile tüm temsilci ve abonelerimize vermiş bulunuyoruz.