İşbu Gizlilik Politikası, 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili Yönetmelik kapsamında faaliyet gösteren Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. (“Şirket”) tarafından; toplanan, saklanan, işlenen, paylaşılan ve aktarılan tüm kişisel veriler hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Şirketimizin internet sitesini ziyaret eden, mobil uygulamasını kullanan herhangi bir kullanıcının paylaştığı veya veri sahibinin siteyi veya mobil uygulamayı kullanımı sırasında ürettiği tüm kişisel veriler bu Gizlilik Politikası kapsamındadır.

Şirketimiz, kişisel verilerin hukuka uygun işlenmesi adına 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun“) hükümleri gereğince müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak konusunda gerekli önlemleri almaktadır. Bu nedenle kişisel verileriniz gerek Kanun ve ikincil düzenlemelerinde belirtilen kurallar gerekse ilgili Aydınlatma Metnimizde belirtilen amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, mevzuata aykırı olarak üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bu kapsamda Şirketimiz internet sitesinde aşağıda yer verilen hususlar uygulanmaktadır;

  1. İnternet sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilirsiniz.
  2. İnternet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları Şirketimize aittir. İnternet sitesinde yer alan 3.şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, marka, patent ve diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Şirketimize aittir.
  3. İnternet sitemizin kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir kesinti, sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Şirketimiz sorumlu değildir.
  4. Gerek Şirketimizin internet sitesinden bağlantı verilen sitelerdeki gerekse diğer internet sitelerine bağlantıların riski kullanıcıya aittir.
  5. Kullanıcıların tarafımızla paylaştığı kişisel verilerin, resmi kurumlar ve yetkililer tarafından talep edilmesi halinde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde paylaşılabilecektir.
  6. İnternet sitemizdeki bilgiler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili mevzuatlara uygun şekilde hazırlanmış olup ilgili mevzuatlarda değişiklikler söz konusu olduğunda bu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir.
  7. Tüm bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuş olup, kesinlikle bir teklif değildir.

Şirketimizin internet sitesine giriş yapılması, yukarıda belirtilen tüm hususların kabul edildiği anlamına gelmekte olup bu web sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde, 0212 235 66 00 numaralı çağrı merkezimiz, info@elekse.com mail adresimiz ve diğer hizmet noktalarımızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Gizlilik Politikası Metni'ni buradan indirebilirsiniz.

Paylaş:

Gizlilik Politikası, Bilgilendirme